Regulamin

(1) Wstęp

Dostęp i korzystanie z tej witryny oraz produktów i usług dostępnych za pośrednictwem tej witryny (zwane łącznie „Usługami”) podlegają następującym warunkom i warunkom („Warunki świadczenia usług”). Korzystając z Usług, zgadzasz się na wszystkie Warunki świadczenia usług, które mogą być przez nas aktualizowane od czasu do czasu. Powinieneś regularnie sprawdzać tę stronę, aby odnotować wszelkie zmiany, które mogliśmy wprowadzić w Warunkach świadczenia usług.

(2) Zakazy

Nie wolno niewłaściwie korzystać z tej witryny. Nie będziesz: popełniać ani zachęcać do popełnienia przestępstwa; przesyłać lub rozpowszechniać wirusa, trojana, robaka, bomby logicznej lub innych materiałów, które są złośliwe, technologicznie szkodliwe, naruszają zaufanie lub w jakikolwiek sposób obraźliwe lub nieprzyzwoite; włamać się do dowolnego aspektu Usługi; uszkodzone dane; powodować irytację innych użytkowników; naruszać praw własności innych osób.

(3) Warunki sprzedaży

Składając zamówienie, oferujesz zakup produktu zgodnie z poniższymi warunkami. Wszystkie zamówienia zależą od dostępności i potwierdzenia ceny zamówienia.

(a) Nasza umowa

Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem otrzymania zamówienia: ten e-mail będzie jedynie potwierdzeniem i nie będzie oznaczać przyjęcia zamówienia. Tylko towary wymienione w e-mailu potwierdzającym wysłanym w momencie wysyłki zostaną uwzględnione w utworzonej umowie.

(b) Ceny i dostępność

Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie szczegóły, opisy i ceny, które pojawiają się na tej stronie internetowej, były dokładne, mogą wystąpić błędy. W przypadku wykrycia błędu w cenie zamówionych towarów poinformujemy Cię o tym najszybciej, jak to możliwe i damy ci możliwość potwierdzenia zamówienia w prawidłowej cenie lub anulowania go.

(c) Płatność

Po otrzymaniu zamówienia wyślemy je natychmiast po potwierdzeniu płatności.

(d) Dostawa

Możemy wysyłać towary do większości krajów. Niektóre kraje lub regiony nie mogą dostarczać.

(4) Wyłączenie odpowiedzialności

Materiały wyświetlane na tej stronie są dostarczane bez żadnych gwarancji, warunków lub gwarancji co do ich dokładności.

(5) Wariacja

Będziemy mieć prawo, według własnego uznania, w dowolnym momencie i bez powiadomienia, do zmiany, usunięcia lub zmiany Usług i / lub dowolnej strony tej Witryny.

(6) Nieprawidłowości

Jeśli jakakolwiek część Warunków świadczenia usług jest niewykonalna (w tym wszelkie postanowienia, w których wyłączamy naszą odpowiedzialność wobec Ciebie), nie będzie to miało wpływu na wykonalność jakiejkolwiek innej części Warunków świadczenia usług, które pozostaną w pełnej mocy.

(7) Reklamacje

Prowadzimy procedurę rozpatrywania reklamacji, której użyjemy, aby spróbować rozwiązać spory, gdy pojawią się one po raz pierwszy. Daj nam znać, jeśli masz jakieś skargi lub komentarze.

(8) Zrzeczenie się

Jeśli naruszysz te warunki, a my nie podejmiemy żadnych działań, nadal będziemy uprawnieni do korzystania z naszych praw i środków prawnych w każdej innej sytuacji, w której naruszasz te warunki.

(9) Cała umowa

Powyższe Warunki świadczenia usług stanowią całość porozumienia stron i zastępują wszelkie wcześniejsze i równoczesne umowy między Tobą a nami.

(10) Ograniczenia usługi

Możemy ograniczyć usługi i świadczenia do klientów, do których jest on uprawniony, lub nałożyć warunki, na jakich będą udostępniane. Działania można podjąć w następujących okolicznościach:

(a) W przypadku przekroczenia rozsądnych poziomów użytkowania

(b) Jeśli klient zachowuje się groźnie lub obelżywie w stosunku do naszych pracowników lub agentów

(c) Jeśli klient fałszywie oświadczył, że jest uprawniony do usług, do których nie jest uprawniony.

(11) Zwraca

(a) Jeśli zmienisz zdanie

Masz prawo anulować zamówienie przed wysłaniem towaru.

Aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy, towar nie może być użyty, musi być w stanie umożliwiającym ponowne sprzedaż, musi mu towarzyszyć wszelkie akcesoria, a także oryginalne pudełko i opakowanie.

(b) Jeżeli towary są wadliwe

Masz prawo odrzucić towary o niezadowalającej jakości, nienadające się do celu lub niezgodnego z opisem i otrzymać pełny zwrot pieniędzy. To prawo jest ograniczone do 15 dni od daty otrzymania towaru.