GWARANCJE I TESTY

Tutaj w topbateria.pl rozumiemy baterie i czasami nie działają tak, jak powinny. Wszystkie sprzedawane przez nas baterie są objęte rozszerzoną gwarancją, dzięki czemu Battery Store jest bezpiecznym i wygodnym wyborem zarówno przy zakupie po raz pierwszy, jak i po wymianie baterii.

Dzięki tym kilku krokom możesz pomóc zdiagnozować, czy bateria będzie wymagać sprawdzenia przez nasz dział gwarancyjny.

1. Proszę sprawdzić, czy bateria prawidłowo styka się z laptopem.

2. Zainstaluj nową baterię na innym kompatybilnym laptopie lub użyj innej zgodnej oryginalnej przejściówki, aby naładować nową baterię, aby sprawdzić, czy bateria jest w porządku.

3. Spróbuj zaktualizować wersję BOIS lub zmień opcje zasilania.

4. Spróbuj sprawdzić, czy są jakieś programy, które uniemożliwią notebookowi korzystanie z akumulatorów rynkowych.

Zainstaluj nową baterię we właściwy sposób. Używanie laptopa z adapterem odłączonym, dopóki sam laptop się nie zamknie. Następnie za pomocą oryginalnego adaptera naładuj nową baterię na 24 godziny. Proszę wykonać ten proces ładowania i rozładowania kilka razy

Zmierz czas ładowania, aby wiedzieć, że ładuje się wystarczająco.
Spójrz na samą ładowarkę, czy robi się gorąca.
Czy bateria wygląda na spuchniętą / zapach po naładowaniu?
Jeśli wypróbowałeś powyższe i nadal czujesz, że chcesz się z nami skontaktować w sprawie rezerwacji baterii do testów, nasz dział gwarancyjny z przyjemnością Ci w tym pomoże. Napisz do nas na adres service@topbateria.pl i wykonaj następujące czynności:

Zanotuj unikatowy numer referencyjny gwarancji, który będziesz musiał zachować i podać w przyszłości.
Jeśli masz ładowarkę, upewnij się, że bateria jest w pełni naładowana przed wysłaniem. Przyspieszy to proces i pozwoli nam szybciej ocenić Twoje roszczenie.
Ostrożnie zapakuj baterię, pamiętając o podaniu unikalnego numeru referencyjnego i wyślij do:
Zaczekaj, aż się z Tobą skontaktujemy. Naszym celem jest przetestowanie baterii w ciągu trzech dni roboczych, jednak prosimy o zwrócenie się do nas na tydzień, ponieważ możemy poświęcić więcej czasu na testowanie.